Кубок на честь 100-річчя ВПС Росії залишається на батьківщині

Російська команда «ВВА-Підмосков’я» здобула головний трофей міжнародного турніру з регбі, присвяченого 100-річчя ВПС Росії

Володар кубка визначився 18 серпня в підмосковному Моніно.

ВВА-Підмосков’я

Фінальна гра, в якій монинские «льотчики» зустрічалася з командою «Нарбонн» з однойменного французького міста, як і передбачалося, вийшла дуже напруженою. Рахунок красномовніше за все, говорить про те, що творилося на полі в цей вечір. Інтрига у матчі жила аж до фінального свистка головного арбітра.

Про те, що зустріч не стане «легкою прогулянкою» ні для російських регбістів, ні для французьких стало зрозумілим з перших хвилин поєдинку. Боротьба велася за кожен сантиметр поля, у обох команд відчувалося бажання перемогти у що б то не стало. Посилював атмосферу запеклого протистояння, яка панувала в цей вечір над ареною в Моніно, і дощ, який лив стіною, то затихав. Рахунок у зустрічі судилося відкрити регбистам з берегів Середземного моря. Комбінацію, розіграну як по нотах, французи завершили спробою, реалізувати яку у них не вийшло. Через 3 хвилини «Нарбонн» збільшив свою перевагу і повів у рахунку 0:12. Цього разу гостям вдалося реалізувати свою спробу. Втім, французи раділи недовго. Монинцы відповіли спробою Андрія Романова і реалізацією Ігоря Ключникова, довівши різницю в рахунку до 5 очок.

Наступні 10 хвилин поєдинку команди провели в центрі поля, завзято борючись за м’яч. У цьому відрізку гри удача посміхнулася гостям з Франції. Вони зуміли розхитати оборону «ВВА-Підмосков’я» і довести справу до спроби. Однак з реалізацією у гостей не клеїлося в цей вечір.

Не бажаючи миритися з ситуацією, монинцы всіма силами пішли вперед. Під завісу тайму їм вдалося занести другу спробу, відзначився Олександр Шакіров. Більше перший тайм результативних моментів не подарував монинским глядачам, яких в цей вечір, треба сказати, прийшла значна армія. Команди пішли на перерву за рахунку 12:17 на користь регбістів з Фрацнии.

На самому початку другого тайму господарі залишилися в меншості. З поля був вилучений один з лідерів монинцев Ігор Ключников. Але регбістів «ВВА-Підмосков’я» це не зламало. Вони продовжили атакувати і шукати щастя на половині поля суперника.

На 23 хвилині другої половини склади команд зрівняли на час. Регбисту «Нарбонна» за грубу гру була показана жовта картка. В рівних умовах монинцы відразу ж зуміли занести спробу реалізувати її, вийшовши тим самим вперед 19:17. Ефектним завершенням затяжної атаки «ВВА-Підмосков’я» відзначився Євген Матвєєв. Реалізував спробу Олександр Янюшкін.

Французи, усвідомивши що відбувається на полі, вийшли з глухої оборони і «полетіли» вперед. На 32 хвилині, заробивши штрафний на половині монинцев, вони вирішили пробити по воротах. Б’є «Нарбонна» був точний, тим самим вивівши свою команду вперед 19:20.

РК «ВВА-Підмосков’я»

Однак і цей факт не зломив «ВВА-Подмоскьве». Російські регбісти, зуміли витягнути матч на «зубах». Тріумфатором поєдинку став Олександр Янюшкін, впевнено реалізував штрафний удар з 42 метрів. Таким чином, у впертій боротьбі російські бро все-таки вирвали перемогу у супротивника.

Розповівши в деталях про головному матчі турніру, ми повинні розповісти і про те, що у поєдинку за бронзові медалі, в якому зустрічалися Збірна клубів України та Збірна збройних сил ПАР, також йшла вперта боротьба. Удача схилялася то в одну, то в іншу сторону, але в підсумку посміхнулася українським регбистам, який здобув перемогу з рахунком 31:27.